ETÜD Teknik Proje Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.; 2015 yılı Nisan ayında farklı sektörlere yönelik ihtiyaçlara yeni bir bakış açısı ve çözüm üretme hedefi ile iş ortaklarına ayrıcalıkları fark ettirmek amacıyla kurulmuş olan bir proje yönetimi, taahhüt ve mühendislik firmasıdır.

ETÜD; yeni yatırım ve modernizasyon/yenileme ihtiyaçlarına yıllar içerisinde edindiği teknik bilgi birikimi ve sahip olduğu çözüm ortakları yardımı ile yalın, işlevsel ve sürdürülebilir çözümleri en ekonomik şekilde üretmeyi amaç edinmiştir.

Etud Teknik sahip olduğu tecrübeli kadro ile yenilikçi çözümler üreterek sektörde aranılan marka olmayı hedefler.

İç ve dış pazarda müşteri odaklı bir yaklaşım ile üreteceği çözümlerde müşteri memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasını kendine bir görev bilmektedir.

İnsana ve İnsan Sağlığına değer veren,kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak görerek,müşterileri ile verimli,karlı ve sürdürülebilir birliktelik hedefler.

Sosyal sorumluluk bilincini en üst seviyede tutarak,yaptığı tüm işlerde çevreyi ve doğal kayları korumak,

VARLIK NEDENİMİZ : Misyonumuz

Güvenilirlik, Verimlilik ve Kaliteye değer veren bir firma olarak, çalışanları ile birlikte örnek projelere imza atarak  ekonominin ve müşterilerin gelişmesine katkıda bulunmak;

Karlılık ve yükselen pazar payı ile sürekli büyüyerek araştırma ve geliştirmeye, bilime ve üretken bilgiye kaynak ayırarak, yaratıcı ve kalıcı yatırımlara ve üretime yönelerek paylaşılacak değerler yaratmak…